29.10.2020

Maistinė soda – kosuliui, bronchitui ir kitoms kvėpavimo takų ligoms gydyti

Maistinės sodos pagrindinė savybė yra gebėjimas neutralizuoti rūgštis. Žmogui naudojant sodos tirpalus, išlaikoma normali organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyra bei padidinamas organizmo šarminis rezervas. Vartojant sodą, ląstelės atkuria ir normalizuoja biocheminius procesus, pagerėja deguonies įsisavinimas audiniuose. Dėl to žmogus ima geriau jaustis, didėja jo psichinis ir fizinis pajėgumas.  

Kalbant apie konkrečias ligas, maistinė soda lengvina inkstų darbą, neleidžia kauptis akmenims, gerina žarnyno darbą, tirpdo sąnariams ir stuburui kenksmingas nuosėdas ir net padeda gydyti įvairias priklausomybės ligas. 

Tuo tarpu udenį ir žiemą Soda™ lengvina ir gydo įvairias kvėpavimo takų ligas. Štai keletas paprastų ir nesudėtingų priemonių, kurias labai greitai pasiruošite namų sąlygomis, jeigu jums ėmė skaudėti gerklę, kankina kosulys ar susirgote bronchitu. 

  • Sergant angina ar esant stipriam kosuliui, gerklė turėtų būti skalaujama 1-2 % sodos tirpalu. Jis sumažins uždegiminio proceso požymius bei gleivinės paburkimą. 
  • Jei tampa sunku atsikosėti, savijautą palengvinsite kvėpuodami sodos garais. Tirpalui paruošti reikės pusės arbatinio šaukštelio sodos, ¼ arb. šaukštelio druskos ir 100 ml vandens. Druską ir sodą ištirpinkite verdančiame vandenyje ir, galvą iš viršaus pridengę rankšluosčiu, pakvėpuokite kylančiais garais. 
  • Gerklės skalavimui taip pat ruošiamas panašus tirpalas kaip ir kvėpuojant sodos garais. Druską ir maistinę sodą ištirpinkite šiltame vandenyje. Toks tirpalas slopina uždegimą, pasižymi antiseptinėmis savybėmis. Šis gydymosi būdas nerekomenduojamas sergant gastritu ar esant sumažėjusiam skrandžio rūgštingumui.
  • Dar vienas receptas gali puikiai pagelbėti kosint ar sergant bronchitu. Jam reikės 1 šaukšto sviesto, 1 šaukšto medaus ir pusės šaukštelio maistinės sodos. Viską išmaišykite ir ištirpinkite stiklinėje šilto pieno. Šis gėrimas palengvins ligos simptomus, padės sveikti ir įveikti kosulį. Jis tinkamas vartoti tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Suaugusiems patariama gerti po pusę puodelio 3 kartus dienoje, o vaikams vieno karto kiekis turėtų neviršyti 50 ml.

Prieš naudojant BiosodaTM maistinę sodą gydymui, būtina pasitarti su Jūsų šeimos gydytoju ar gydytoju specialistu.

Dalintis: