26.11.2020

Maistinė soda – pagalbininkas vonios kambaryje (II dalis)

Namų vonios kambaryje nuolat laukia įvairių rutininių darbų bei iššūkių, kuriems įveikti prireikia skirtingų cheminių priemonių. Maistinė soda gali tapti tapti ne tik puikiu daugelio jų pakaitalu, bet ir pasižymėti didesniu efektyvumu. Su soda viską atlikti daug paprasčiau, be to nereikia saugotis neigiamo poveikio aplinkai ir žmogaus sveikatai. 

Įsisenėjęs drėgmės kvapas rankšluostyje, rūdijantis čiaupo paviršius, nešvarumai ant keraminių plytelių, dušo užuolaidėlių apnašos – neabejotinai artimiausiu metu planavote ieškoti atsakymų, kaip spręsti vieną iš šių problemų. Pirmojoje pasakojimo dalyje „Ką su maiste soda galime nuveikti vonios kambaryje? (I dalis)“ mes pradėjome patarimų sąrašą, kuriame pateikėme paprastus atsakymus, kaip greitai ir efektyviai vonioje atlikti įvairius buities darbus, naudojant vien maistinę sodą. Antrojoje pasakojimo dalyje tęsiame pavyzdžių pristatymą ir tuo pačiu atskleidžiame pagrindinę maistinės sodos savybę – universalumą. Būtent jį užkodavome savo šūkyje: 101 pritaikymo būdas

  1. Nemalonaus rankšluosčių kvapo naikintoja. Paruoškite skalbimo mašiną su norimais skalbti rankšluosčiais ir įpilkite šiek tiek sodos miltelių į skalavimo skysčiui skirtą skalbimo mašinos skyrelį. 
  2. Dušo užuolaidų apnašų valiklis. Su soda lengvai pašalinsite apnašas nuo dušo užuolaidėlių. Ištrinkite jų paviršių kempinėle, apibarstyta maistine soda ir nuplaukite jas šiltu vandeniu. 
  3. Dušo galvutės valiklis. Kalkių apnašos kaupiasi ant įvairių vonios kambario įrangos paviršių. Nuo dušo galvutės apnašas nuvalysite panaudoję sandarų maišelį, į kurį reikėtų įpilti 50 g maistinės sodos ir šaukštelį maistinio acto. Užmaukite šį maišelį ant dušo galvutės, pripildykite vandens, kad ji būtų apsemta, ir užriškite virvele. Praėjus valandai, nuimkite maišelį ir nuplaukite apnašų likučius.
  4. Skalbimo mašinos valiklis. Skalbimo mašinoje susidariusias apnašas lengvai nuvalysite sausa kempinėle, apibarstyta Soda™ maistine soda. 
  5. Dantų šepetėlių dezinfektantas. Odontolgai rekomenduoja laikas nuo laiko keisti dantų šepetėlius arba dezinfekuoti turimus maistinės sodos tirpalu, kuriam paruošti reikės ketvirtadalio puodelio Soda™ ir tiek pat vandens. Tirpale dantų šepetėlius laikykite per naktį. Procesą galima pakartoti vieną kartą per savaitę. 
  6. Keramikinių plytelių tarpų valiklis. Paimkite šepetį kietesniais šereliais ir šveiskite grindų ar dušo kabinos plyteles bei tarpus tarp jų kartu su maistinės sodos milteliais. 
  7. Vonios, kriauklės, unitazo valiklis. Šiam darbui atlikti reikės pasigaminti maistinės sodos tirpalą: į pusę dubenėlio sodos įpilkite šiek tiek vandens ir išmaišykite masę iki kosmetinio kremo konsistencijos ir naudodami kempinėlę šveiskite reikiamas vietas.

Dalintis: