Nemokamas siuntimas nuo 35€!

Partneriai

MAXIMA – didžiausias Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklas, kasdien sulaukiantis daugiau nei 550 tūkstančių Lietuvos pirkėjų. MAXIMA – tai, ko reikia!

IKI parduotuvių tinklas Lietuvoje veikiantis nuo 1992 m. Tinklo operatorius – UAB „Palink“. Šiuo metu prekybos tinklui „IKI“ Lietuvoje priklauso 233 parduotuvių. Iki 2006 m. visos „IKI CENTO“ parduotuvės pervardintos į „IKI“, nuo tada liko du parduotuvių formatai: „IKI“ ir „IKI EXPRESS“

Pagal pardavimų apimtis „Norfos mažmena“ yra trečias pagal dydį mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje.

„Rimi Lietuva“ mažmeninės prekybos tinklas sukurtas patenkinti įvairiausius klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti.

„PROMO Cash&Carry” – tai Baltijos šalių prekybos tinklas, kuriame rasite išskirtinį asortimentą tiek gurmanui, tiek profesionalui.

Prekybos miestelis URMAS – anksčiau buvusi sandėlių tipo prekybos bazė virsta šiuolaikišku ir unikaliu prekybos miesteliu. Tai prekybos kompleksas – su savo tradicijomis, originaliais turgumis. Čia galima ne tik apsipirkti, bet ir maloniai bei naudingai praleisti laiką, pasinaudoti įvairiausiomis paslaugomis, skaniai pavalgyti.

Uždaroji akcinė bendrovė „ČIA MARKET“ įkurta 2006 metais, siekiant gerinti ir patenkinti įvairiausių klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti, skatinti prekybos efektyvumo didinimą, plėtoti prekių pasiūlą.

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra produktų.