lt
  Veido valymas su soda

  Juodi inkštirai ant veido byloja, kad oda užsiteršė ir atėjo laikas  ją gerai išvalyti, o  tai reiškia, kad tam tikrai nepakaks kasdieninio veido prausiklio ar kad šias „puošmenas“ reikia spaudyti, nes taip galime traumuoti odą. Soda™ padeda išnaikinti ar sumažinti juodus inkštirus ant veido.

  Šaukštą sodos sumaišykite su vandeniu iki grietinės tirštumo konsistencijos ir gautą košelę užtepkite ant probleminių veido vietų, palaikykite 10 minučių, o po to gerai nuplaukite šiltu vandeniu. Išvalytą odą pasitepkite jūsų odos tipui tinkančiu kremu.

  Šią grožio procedūrą pakartokite po kelių dienų ir juodi inkštirai akivaizdžiai sumažės ar net išnyks. Be to, toks tirpalas nedirgina ir nepažeidžia odos, nesukelia jokio raudonio, todėl jau kitą dieną galite naudoti įprastas kosmetikos priemones.

  Atpalaiduojanti vonia

  Kas gali būti geriau po ilgos dienos, varginančios treniruotės ar įtempto susitikimo, jei ne atsigulti į šiltą vonią ir atpalaiduoti kiekvieną kūno raumenuką?

  Skaityti
  Švelnūs ir blizgantys plaukai

  Kartais net nepagalvojame, tačiau mūsų plaukai kiekvieną dieną patiria begalę iššūkių: juos neigiamai veikia aplinka, žalingi įpročiai ar stresas, todėl jie greitai praranda blizgesį ir sveiką išvaizdą.

  Skaityti
  Palepinkite savo kojas

  Greitas gyvenimo tempas, kai nuolatos reikia skubėti, stovimas darbas ar nepatogi avalynė – tai vienos dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl vakare jaučiate įtampą ir skausmą kojose.

  Skaityti
  Alkūnių ir kulnų odos priežiūra

  Alkūnių ir kulnų oda – itin problemiška vieta. Ji greitai sausėja, o išsausėjus tampa šiurkšti, pradeda šerpetoti ir skeldėti.

  Skaityti